Informații suplimentare
| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1,5 × 22 × 28 cm |
| ISBN | 978-973-155-159-3 |
| Limba | Italiană |
| An apariție | 2019 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Cartonată |
| Număr de pagini | 104 |
Autor: Preafericitul Părinte Patriarh Daniel
Editura: Trinitas
Brâncuși - scultore cristiano ortodosso
56,00 lei Prețul inițial a fost: 56,00 lei.44,80 leiPrețul curent este: 44,80 lei.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Distribuie:

Transport Gratuit
pentru comenzi mai mari de 200 lei

Comandă rapidă
Plata cu cardul sau ramburs în siguranță

Magazin oficial
Librăria Patriarhiei Române

Informații suplimentare
ne puteți contacta și telefonic
| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1,5 × 22 × 28 cm |
| ISBN | 978-973-155-159-3 |
| Limba | Italiană |
| An apariție | 2019 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Cartonată |
| Număr de pagini | 104 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.