Informații suplimentare
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 0,5 × 12,5 × 16,5 cm |
| ISBN | 978-973-616-133-9 |
| Limba | Română |
| An apariție | 2009 |
| Localitatea | Bucureşti |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 78 |
Autor: Sfântul Grigorie al Nyssei
Editura: EIBMO
Despre înţelesul numelui de creştin
5,60 lei
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Distribuie:

Transport Gratuit
pentru comenzi mai mari de 200 lei

Comandă rapidă
Plata cu cardul sau ramburs în siguranță

Magazin oficial
Librăria Patriarhiei Române

Informații suplimentare
ne puteți contacta și telefonic
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 0,5 × 12,5 × 16,5 cm |
| ISBN | 978-973-616-133-9 |
| Limba | Română |
| An apariție | 2009 |
| Localitatea | Bucureşti |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 78 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.