Informații suplimentare
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2 × 17 × 24 cm |
| ISBN | 978-606-290-000-7 |
| Limba | Română |
| An apariție | 2014 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 207 |
Autor: Pr. Prof. Grigore Cristescu
Editura: EIBMO
Predici la Duminicile de peste an
22,40 lei
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Distribuie:

Transport Gratuit
pentru comenzi mai mari de 200 lei

Comandă rapidă
Plata cu cardul sau ramburs în siguranță

Magazin oficial
Librăria Patriarhiei Române

Informații suplimentare
ne puteți contacta și telefonic
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2 × 17 × 24 cm |
| ISBN | 978-606-290-000-7 |
| Limba | Română |
| An apariție | 2014 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 207 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.