Informații suplimentare
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 0,2 × 12,5 × 16,5 cm |
| Limba | Română |
| An apariție | 2010 |
| Localitatea | Bucureşti |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 32 |
Autor: Aprobarea Sfântului Sinod
Editura: EIBMO
Acatistul Sfintei Cruci - Ediţie 2010
3,20 lei
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Distribuie:

Transport Gratuit
pentru comenzi mai mari de 200 lei

Comandă rapidă
Plata cu cardul sau ramburs în siguranță

Magazin oficial
Librăria Patriarhiei Române

Informații suplimentare
ne puteți contacta și telefonic
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 0,2 × 12,5 × 16,5 cm |
| Limba | Română |
| An apariție | 2010 |
| Localitatea | Bucureşti |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 32 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.