Informații suplimentare
| Greutate | 2,21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 3,3 × 21,5 × 31 cm |
| ISBN | 978-606-8141-30-5 |
| Limba | Română |
| An apariție | 2010 |
| Localitatea | Bucureşti |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Cartonată |
| Număr de pagini | 648 |
Autor: Colectiv de autori
Editura: Basilica
Autocefalia: libertate şi demnitate - Vol. 1
Acest titlu prezintă urme de uzură ale coperții!
153,60 lei Prețul inițial a fost: 153,60 lei.15,36 leiPrețul curent este: 15,36 lei.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Distribuie:

Transport Gratuit
pentru comenzi mai mari de 200 lei

Comandă rapidă
Plata cu cardul sau ramburs în siguranță

Magazin oficial
Librăria Patriarhiei Române

Informații suplimentare
ne puteți contacta și telefonic
| Greutate | 2,21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 3,3 × 21,5 × 31 cm |
| ISBN | 978-606-8141-30-5 |
| Limba | Română |
| An apariție | 2010 |
| Localitatea | Bucureşti |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Cartonată |
| Număr de pagini | 648 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.