Informații suplimentare
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 0,2 × 16,5 × 23,5 cm |
| Limba | Română |
| An apariție | 2017 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 16 |
Autor: Binecuvântarea Preafericitului Părinte Patriarh Daniel
Editura: Basilica
Justinian Patriarhul - Apărător al Bisericii în timpul perioadei comuniste
1,60 lei Prețul inițial a fost: 1,60 lei.0,80 leiPrețul curent este: 0,80 lei.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Distribuie:

Transport Gratuit
pentru comenzi mai mari de 200 lei

Comandă rapidă
Plata cu cardul sau ramburs în siguranță

Magazin oficial
Librăria Patriarhiei Române

Informații suplimentare
ne puteți contacta și telefonic
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 0,2 × 16,5 × 23,5 cm |
| Limba | Română |
| An apariție | 2017 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 16 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.