Informații suplimentare
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2 × 17 × 25 cm |
| ISBN | 978-606-814-145-9 |
| Limba | Franceză |
| An apariție | 2011 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 350 |
Autor: Preot Irineu Popa
Editura: Basilica
La Personne et la Communion de Personnes dans la théologie de Saint Basile le Grand
72,00 lei Prețul inițial a fost: 72,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.
66 în stoc
66 în stoc
Distribuie:

Transport Gratuit
pentru comenzi mai mari de 200 lei

Comandă rapidă
Plata cu cardul sau ramburs în siguranță

Magazin oficial
Librăria Patriarhiei Române

Informații suplimentare
ne puteți contacta și telefonic
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2 × 17 × 25 cm |
| ISBN | 978-606-814-145-9 |
| Limba | Franceză |
| An apariție | 2011 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 350 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.