Informații suplimentare
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2 × 17 × 25 cm |
| ISBN | 978-606-290-012-0 |
| Limba | Română |
| An apariție | 2014 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 351 |
Autor: Teodor T. Burada
Editura: Basilica
Opere, Biserică. Călătorii în Orient. Palestina
32,00 lei Prețul inițial a fost: 32,00 lei.8,00 leiPrețul curent este: 8,00 lei.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Distribuie:

Transport Gratuit
pentru comenzi mai mari de 200 lei

Comandă rapidă
Plata cu cardul sau ramburs în siguranță

Magazin oficial
Librăria Patriarhiei Române

Informații suplimentare
ne puteți contacta și telefonic
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2 × 17 × 25 cm |
| ISBN | 978-606-290-012-0 |
| Limba | Română |
| An apariție | 2014 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 351 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.