Informații suplimentare
| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1,8 × 15 × 22 cm |
| ISBN | 978-973-155-160-9 |
| Limba | Română |
| An apariție | 2020 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 368 |
Autor: Paul Siladi
Editura: Trinitas
Singurătatea îmblânzită. Reflecții citadine despre Părinții pustiei
49,92 lei
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Stoc epuizat
Anunță-mă când articolul este din nou în stoc.
Distribuie:

Transport Gratuit
pentru comenzi mai mari de 200 lei

Comandă rapidă
Plata cu cardul sau ramburs în siguranță

Magazin oficial
Librăria Patriarhiei Române

Informații suplimentare
ne puteți contacta și telefonic
| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1,8 × 15 × 22 cm |
| ISBN | 978-973-155-160-9 |
| Limba | Română |
| An apariție | 2020 |
| Localitatea | București |
| Autor | |
| Editura | |
| Suport | Hârtie |
| Copertă | Broșată |
| Număr de pagini | 368 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.